Monter stolarki aluminiowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Monter stolarki aluminiowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0877
OBOWIĄZKI:
Monter stolarki aluminiowej, praca na terenie Krakowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Liszki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, mycie podłóg, ścieranie kurzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: energiczność Wymagania inne: [Umiejętność 2] :...

Dodane: 2021-02-26

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior Java Developer

Firma: SZYMANOWSKI UNITY-T SP. K.
Lokalizacja: Kraków

Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku developera Java. Bardzo dobra znajomość języka Java 8. Bardzo dobra znajomość technologii: Spring Framework, Spring Boot, Hibernate. Praktyczna znajomość Test Driven Development. Bardzo...

Dodane: dzisiaj

Programista PHP

Firma: SZYMANOWSKI UNITY-T SP. K.
Lokalizacja: Kraków

Wymagania: Dobra znajomość PHP ≥ 5.2 OOP. Znajomość baz danych: PostgreSQL, MS SQL (T-SQL). Umiejętność programowania w JavaScript. Znajomość GIT, GITLab. Dobra znajomość Zend Framework lub Symfony. Znajomość SOAP, REST. MILE...

Dodane: dzisiaj