Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/21/0185
OBOWIĄZKI:

montaż mebli

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Program dla osób do 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

PODOBNE OGŁOSZENIA

Monter / Monterka przekładników

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Niepołomice

oferujemy umowa o pracę tymczasową na pełen etat pełne ubezpieczenie wynagrodzenie 3000 zł brutto premia miesięcznie praca od poniedziałku do piątku praca na 1 zmianę opieka medyczna karta sportowa inne benefity zadania produkcja...

Dodane: wczoraj