Manikiurzystka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0474
OBOWIĄZKI:
Uslugi manicure, pedicure wykonywane w salonie orazz dojazdem do klienta na terenie Krakowa. Wymiar czasu pracy min. 40 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Kurs stylizacja i przedłużanie paznokci
Uprawnienia: Kurs Manicure

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 1 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka biurowa

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Liszki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie okien, mycie podłóg, ścieranie kurzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: dokładność Uprawnienia: energiczność Wymagania inne: [Umiejętność 2] :...

Dodane: 2021-02-26

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Starszy Specjalista ds Ofertowania

Firma: CONTROL PROCESS S.A.
Lokalizacja: Kraków

analiza dokumentacji przetargowej, zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty, sprawdzanie dostarczonych przez Zamawiającego przedmiarów / ilości robót, sporządzanie przedmiarów, zbieranie i gromadzenie danych w zakresie...

Dodane: wczoraj

Pracownik Działu Rekrutacji i Technicznego

Firma: Grupa MGN
Lokalizacja: Kraków

Poszukujemy do naszego zespołu pracownika do działu rekrutacji/technicznego Opis stanowiska: Praca przy pozyskiwaniu oraz rekrutowaniu pracowników (specjalistyczne zawody przemysłu ciężkiego) Opieka i utrzymanie stałego kontaktu z...

Dodane: wczoraj