Manager ds. handlowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0467
OBOWIĄZKI:
aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych w podległym terenie; rozwijanie kontaktów z aktualnymi klientami; pozyskiwanie nowych klientów oraz kontrahentów; organizacja spotkań, szkoleń, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych; prowadzenie konferencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie