Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Magazynier
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
praca w magazynie ogólnobudowlanym, przylmowanie dostaw oraz kompletowanie i wydawanie towarów, mile widziana znajomość asortymentu:panele podłogowe i ścienne, stolarka budowlana drzwiowa, deski podłogowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: kurs operatora wózków spalinowych i akumulatorowych

Wymagania inne:

oferta pracy skierowana dla osób do 30 r.ż

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce