Kucharz/kucharka

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Kucharz/kucharka
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/1216
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie i wydawanie posiłków, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Myślenice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pakowacz ręczny

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Kraków

Konfekcjonowanie kosmetyków, praca na produkcji kosmetyków. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: manualność, dokładność

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Account Receivables Specialist

Firma: Motorola Solutions Systems Polska
Lokalizacja: Kraków

(mixed shift) Company Overview Motorola Solutions is there for our customers when everything is on the line. In extreme moments — when a hurricane lands or when a fire breaks out. And in everyday moments — when a package arrives just in time for...

Dodane: dzisiaj

R2R Finance & Accounting Process Specialist - English Speaker

Firma: Capgemini Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Minimum 1 year of experience in RTR area and good understanding of the accounting rules is a must; Good...

Dodane: dzisiaj