Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Kucharz
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/18/1380
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Miejsce pracy:

Gdów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oracle developer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Work with business analysts to understand, define and document logical data models.Design and develop a database using Oracle RDBMS technologies.Define and develop transformation and loading of data from other systems.Define, prepare and implements...

Dodane: dzisiaj

Kucharz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

przygotowanie posiłków w restauracji hotelowejWymagania konieczne:Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: pasja do gotowaniaWymagania inne:obsługa eventów

Dodane: wczoraj

Technik prac biurowych

wg. programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Wymagania inne:Wykształcenie wyższe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Lokalizacja: Polanowice

prace biurowe

Asystent biurowy / technik prac biurowych

Wg harmonogramuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: obsługa komputera

Sprzedawca

Firma: Calz Polska Sp. z o.o.

cały etat Nauczymy Cię wszystkiego! Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.Mile...