Księgowy/a

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowy/a
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0571
OBOWIĄZKI:
prowadzenie księgi inwentarzowej Szpitala w programie komputerowym obowiązującym w księgowości w tym: sporządzanie dokumentów OT, PT, LT, przygotowywanie dokumentacji przedmiotów przeznaczonych do kasacji, sporządzanie protokołów zdawczo odbiorczych, kasacyjnych, dotyczących zmian miejsca użytkowania inwentarza, udział w komisjach kasacyjnych, uzgadnianie z księgą handlową stanów kont inwentarzowych, przygotowywanie arkuszy spisowych do przeprowadzenia inwentaryzacji, rozliczanie inwentaryzacji, sprawdzanie dokumentów magazynowych, uzgadnianie stanów magazynowych ze stanami w księdze handlowej, prowadzenie kasy Szpitala pod nieobecność kasjera, sprawdzanie dowodów księgowych pod względem formalno rachunkowym, merytorycznym, prowadzenie książki druków ścisłego zarachowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: lub średnie rechunkowość

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (specjalność: rachunkowość), min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego, znajomość w praktyce ustawy o rachunkowości, praktycznej znajomości zagadnień finansowych, umiejętność biegłej obsługi komputera w tym pakiet MS Office mile widziana znajomość programu środków trwałych i wyposażenia firmy Asseco Poland. 2. dodatkowe: umiejętność pracy zespołowej.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie