Kosztorysant budowlany

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosztorysant budowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0881
OBOWIĄZKI:
WG STANOWISKA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosztorysant budowlany (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile wyższe; doświadczenie 2 lata z praktyką na budowie

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Cukiernik

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Wypieki cukiernicze. Umowa zlecenie 100 godzin miesięcznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Kwalifikacje - Produkcja wyrobów cukierniczych

Dodane: 2021-03-04

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Process Improvement Intern

Firma: SSW Pragmatic Solutions
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Projektowanie i budowa aplikacji opartych na Microsoft Power Platform Projektowanie i budowa automatyzacji w Power Automate Uczestnictwo w analizach biznesowych Utrzymanie i wsparcie użytkowników w Microsoft Dynamics 365 for Sales Budowa...

Dodane: wczoraj

Specjalista ds. Wsparcia Realizacji

Firma: Sunday Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji dotyczącej zgłoszenia mikroinstalacji Uzupełnianie dokumentacji powykonawczej Telefoniczna obsługa klienta Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą Współpraca z pozostałymi...

Dodane: wczoraj