Kierownik do salonu Orange

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowymi? A może jesteś dobrym handlowcem, marzącym o awansie zawodowym i kierowaniu zespołem? Chciałbyś pracować z fajnymi ludźmi na sukces salonu, który możesz potem przejąć jako Partner? W GTI masz taką możliwość!

Zainspiruj się pracą jako:

Miejsce pracy: Proszowice
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
Zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym
  • realizowanie wytyczonych celów ilościowych i jakościowych
  • dbanie o wizerunek marki oraz dobre imię podległego salonu sprzedaży
  • rozliczanie podległych pracowników z wyników ich pracy
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie (matura)
  • znajomość standardów obsługi klienta
  • znajomość pakietu office (Word, Excel)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Kierownik do salonu Orange przez GTI Sp. z o.o. a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”