Kierowca samochodu osobowego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1633
OBOWIĄZKI:
prawidłowości działania sygnału dźwiękowego, kierunkowskazów,oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, hamulców, stanuogumienia, wyposażenia samochodu w trójkąt ostrzegawczy, gaśnicęoraz w apteczkę pierwszej pomocy;w samochodzie do przewozu towaru dodatkowo sprawdzanierozmieszczenia i zamocowania ładunku na skrzyni ładunkowej, zapięciaburt skrzyni ładunkowej;sprawdzanie połączenia przyczepy z pojazdem ciągnącym, zapięciaburt skrzyni ładunkowej przyczepy, rozmieszczenia i zamocowaniaładunku na przyczepie;przygotowywanie kierowcy i pasażerów do jazdy, tj.: ustawianie fotelakierowcy, ustawianie lusterek, zapięcie pasów bezpieczeństwa przezkierowcę i pasażerów;dbanie o bezpieczeństwo własne, przewożonych pasażerów,przewożonego ładunku oraz użytkowników drogi przez rygorystyczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania inne:

sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osóbumiejętność: prowadzenia samochodów osobowych i innych pojazdów samochodowych, z wyjątkiem autobusów i motocykli, o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 ton

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie