Kierowca samochodu dostawczego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0277
OBOWIĄZKI:

Odbiór i dostawa towarów klientów firmy, prowadzenie i obsługa samochodu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Wymagania inne:

Umiejetność korzystania z nawigatora

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie