Instalator światłowodowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Instalator światłowodowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/2060
OBOWIĄZKI:
Montaż linni światłowodowych , spawanie muf , instalacja przyłączy abonenckich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

sprzątanie klatek schodowych, pomieszczeń biurowych i mieszkalnych, wymiar czasu pracy 80h/m-c Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Firma: ista Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zapewnienie jakości i terminowości usług odczytowych i rozliczeniowych u Klienta Utrzymywanie pozytywnych relacji z dedykowanymi Klientami - kontakt telefoniczny i mailowy Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów Znajdowanie optymalnych...

Dodane: dzisiaj

Cyber Security Solution Architect

Firma: Capgemini
Lokalizacja: Kraków

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online Remote work possible from Poland only About us A global leader in consulting, technology services and digital transformation, Capgemini is at the forefront of...

Dodane: dzisiaj