Doradca zawodowy-stażysta

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1824
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie zapotrzebowania młodzieży na działania związane z realizacją doradztwa zawodowego i informacją edukacyjno-zawodową. Organizowanie i prowadzenie dla młodzieży doradztwa zawodowego w tym zajęć indywidulanych i grupowych, organizowanie i prowadzenie dla młodzieży zajęć kształtujących umiejętności społeczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca zawodowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wysoko rozwinięte kompetencje społeczne, samodzielność w działaniu.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie