Doradca Klienta

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, międzynarodowego Banku poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Obsługa administracyjna klientów, zainteresowanych zakupami ratalnymi,
  • Weryfikacja dokumentacji kredytowej,
  • Analiza zdolności kredytowej klienta w systemie,
  • Zawieranie umów z klientami,
  • Bieżące raportowanie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane,
  • Komunikatywność,
  • Miła aparycja,
  • Pozytywne nastawienie do pracy w obsłudze klienta,
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 20zł/godzinę brutto,
  • Możliwość pracy dla Banku o międzynarodowej strukturze,
  • Szansę na rozwój,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Przyjazną atmosferę.