Koordynator ds. dokumentacji projektowej / kontraktowej (m/k)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Oddziału w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Koordynacja działań na kontrakcie (koordynacja prac projektowych, zarządzanie optymalizacjami i zmianami projektowymi, zarządzanie korespondencją oraz dokumentacją formalną kontraktu, analiza i monitoring ryzyk i zagrożeń budowy, koordynacja działań związanych z roszczeniami);
  • Przygotowywanie korespondencji kontraktowej, współudział w opracowaniu niezbędnych dla realizacji kontraktu dokumentów i procedur;
  • Analiza warunków kontraktowych w odniesieniu do możliwych roszczeń oraz zagrożeń, współudział w tworzeniu wystąpień roszczeniowych;
  • Współpraca z Działem Zakupów w pozyskiwaniu nowych podwykonawców i dostawców, sporządzanie i monitoring wraz z kierownictwem kontraktu harmonogramów podzleceń, administracja umów podwykonawczych;
  • Udział w tworzeniu harmonogramów realizacji oraz monitoring postępu robót;
  • Wspomaganie kierownictwa w zakresie kalkulacji ofertowych, opracowywania kosztorysów, w tym w oparciu o normy i nakłady, np. KNR;
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • Organizacja oraz uczestnictwo w naradach i spotkaniach min z zamawiającymi, nadzorem oraz podwykonawcami, sporządzanie protokołów i notatek z narad;
  • Udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;
  • Znajomość procesu realizacji inwestycji budowlanych, w szczególności pozyskiwania decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji oraz zakończenia kontraktów budowlanych;
  • Dobra znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Ustawy ZRID, Prawa Zamówień Publicznych. Znajomość Warunków Kontraktowych FIDIC będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość programów MS Office, MS Project, AutoCad. Znajomość programu Itwo oraz środowiska ThinkProject będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność kosztorysowania robót w oparciu o normy i nakłady (Norma Expert, Zuzia)
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, dokładność;
  • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • doświadczenie z pracy w biurze projektowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy;

  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu;
  • Kursy językowe: angielski i niemiecki;
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia;
  • Inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Krótszy dzień pracy w piątek.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.